Actuele Gastenlijsten 2019

Inschrijven voor Evenementen

17 december 2019 | Het innovatiecongres
The Next Best Action
In samenwerking met Architekten Cie. Amsterdam

Naam Achternaam Bedrijfsnaam
1 Adrienne Honnebier Zeevenhooven advocaten
2 Aiko van der Lem Wonen
3 Andrea Winkler REDDSTONE
4 Annemarie Govers Amstel Advocaten
5 Antoinette de Ronde Rabobank International
6 Arjan Bultman Mobeazy
7 Bertram Kroon DPAR
8 Bob Smit Aluverre Gevelbouw
9 Cassandra Salvo Garlic
10 Claudia van Haeften (Organisatie) Sociëteit Vastgoed
11 Constantijn van Haeften (Organisatie) Sociëteit Vastgoed
12 Daniel de Grood ING
13 Dimf Ghijsels-Kerkhoff Meijer Realty Partners
14 Dirk Boonstra iBinder
15 Dorien Dallinga Dallinga Real Estate Consultancy
16 Ed Roele MAIN Energie
17 Edwin van Dijk Jennifer
18 Eric Scheffers RED+
19 Estelle van Veen Woningstichting Eigen Haard
20 Esther Dekker Max Property group
21 Esther Stomphorst (Spreker) Van Wijk Vastgoedonderhoud
22 Femke Schrakamp Ons Huis Vastgoed BV
23 Frank Segaar (Host) Architekten Cie.
24 Frans van Berlo Twinq VvE software
25 Frits Looyé IKEHU.nl Vastgoed Energie
26 Geert Jan Engelen Schüco Nederland BV
27 Gerrit ter Braake REDDSTONE
28 Gidus Buisman BME Groep
29 Gijs Gijzen Syntrus Achmea Real Estate & Finance
30 Gijs Liu Area of People
31 Guido Wierink Vorm
32 Harold Koers Koers Groep
33 Henk Blok Blok Beheer
34 Huib Boissevain  (Spreker) Annexum
35 Jacco Klaassen HK vastgoed
36 Jack Zuidweg Centraal Beheer
37 Jacques van der Krogt Dapple
38 Jan Copier CSP Real Estate
39 Jan Willem van de Sande Enbiun
40 Jantine van Oosten MAIN Energie
41 Joost Bronger Renson
42 Koen Colvoort Julia
43 Koen Vermulst Duxnova
44 Lars Drijvers Vitaal ZorgVast
45 Laurens Hamelink Twinq
46 Lothar van der Zwan IP2 Bouwmanagement & Adviseurs
47 Lydia Luiken re-create.space
48 Maaike Veldhuizen BAM Bouw en Techniek
49 Maarten Kamp Kuiper Arnhem Bouw & Ontwikkeling BV
50 Maarten Arts Movin’U
51 Marc de Vries Profile Project BV
52 Marcel Klok Monreale
53 Marilou Hekking MDH Vastgoed
54 Marlijn Noorlander Dapple
55 Marten de Jong (Host) Architekten Cie.
56 Menno Lammers PropTechNL
57 Michel Chang Mach Real Estate
58 Michiel Pot Ziezodan
59 Michon van der Salm Whitewood
60 Monique Vos- de Boer Vos de Boer & Partners
61 Mosgan Tofighi Entrepreneur Real Estate
62 Nicole Smit Aluverre Gevelbouw
63 Olivier Karg Ipando
64 Oscar Berg Houtindustrie Amersfoort
65 Patricia Goudswaard VB&T GROEP
66 Patrick Guttenberg Adelear Real Estate BV / Capital Markets
67 Paul Fok FVH GROEP bv.
68 Pieter Dokter FVH GROEP bv.
69 Prinse Eelco Yield Plus Nederland BV
70 Raphael Sparenberg Rdb Real Estate
71 Raphaël Fliers Landmark Caritas B.V.
72 Remco Evers (Spreker) Business Development
73 Ricardo van Leur Rivale Real Estate BV
74 Roland van der Hoek Koers Groep
75 Ronald van den Hil Vos de Boer & Partners bv
76 Ruud Bronsdijk Heijmans Vastgoed
77 Saidou Blindenburg Blue Brick Media
78 Saskia Bouter RealNext
79 Simon Helder Ziezodan
80 Stefan Kloosterboer Hero Balancer
81 Susan van Beek homeDNA
82 Susanne van de Pest Severijn Hulshof advocaten
83 Tim Twisk Smartvatten
84 Tobias Schwagten Whitewood
85 Verona Haselager Osre
86 Wim de Blécourt Plegt-Vos
87 Wisse Stenchlak Atelier Facilitair